LT

                                
ŽODYNAS
         Imobilizatorius (Immobilizer) - tai sistema prieš automobilių nuvarymą, įgalinanti elektroniniu būdu užblokuoti vienu metu keletą sistemų pvz. kuro padavimo ir uždegimo sistemas. Tai maždaug tas pats kaip ir automobilio apsaugos signalizacija, bet imobilaizeriai turi patikimesnes garantijas nuo intelektualaus įsilaužimo. Skirtingai nuo signalizacijų, kurios yra valdomos iš didesnio atstumo radio ryšiu, imobilaizeriai dirba labai mažu atstumu nuo rakto iki užvedimo spynos, ko pasekoje neimanoma nuskaityti darbinių dažnių su bet kokiais skaitituvais.

 Patentuotas (sisteminis) raktas - patentuotas (sisteminis) raktas leidžia ypatingai gerai kontroliuoti rakto gamybą , pasiekiant didesnį rakto saugumo lygį. Raktų dublikavimas įmanomas - tik pateikus su raktu kodo kortelę pagal raktų gamybos tvarką ir rekomenduojama gaminti kompiuterizuotomis staklemis pagal rakto kodą.

      Karališkas (Master) raktas - "Karališko (Master) rakto” sistema leis Jums atidaryti bet kokias duris Jūsų sistemoje, tuo tarpu kitiems vartotojams bus leidžiama atrakinti tik tam tikras duris. Tai išgelbės Jus nuo sunkaus raktų pundo ir leis naudotis vienu raktu.
 
http://www.asociacija.lt, Registruoti įmonę
Copyright © 2006-2008 www.avarine.lt
pagaminta rankomis