LT

                                
NAUJOVĖS

 

KODĖL VERTA ĮSTOTI Į LRA IR GAUTI AKREDITUOTO SPECIALISTO STATUSĄ


Europos raktų ir spynų meistrų vystymo strategija.


      Mums labai malonu, kad pagaliau galime supažindinti Jus su puikiais naujausiais Transporto priemonių saugos duomenų bazės grupe  (VSDG).

      Po ilgalaikio (daugiau nei 2 metus)  ir vis dar vykstančio, darbo ties pagrindinėmis dalimis, susijusiomis su transporto priemonių apsauga, VSDG paprašė sukurti Akredituotų raktininkų duomenų bazę Europos mastu ir sukurti Taisykles ir standartus, ruošiantis ES įstatymų keitimams.Tai leistų raktininkams, kurie atitinka akreditacijos standartams, prieiti prie slaptų duomenų, t.y. raktų kodų, PIN kodų, užkoduotų raktų ir t.t. tiesiogiai iš transporto priemonių gamintojo ar įgaliotų trečiųjų asmenų.

Šią akredituotų raktininkų duomenų bazę aprūpintų KSMA (Jungtinės Karalystė). KSMA yra gana naudingoje padėtyje su savo ryšiais su ELF (Europos raktininkų federacija), į kurią jau įeina 20 Europos šalių.

      Sėkminga tokios duomenų bazės pradžia taptu būdu padėti geros praktikos ir raktininkų etikos pamatus visoje Europoje ir sumažintų nusikalstamumą.

Visi duomenų užklausimo atvejai būtų tikrinami. Raštiškai prašant, Jūsų duomenys bei istorija iš duomenų bazės, būtų perduodami transporto priemonių gamintojui ir/ar centriniam šaltiniui, padedant nusikaltimo tyrimui.

Bet kuris raktininkas gali pateikti prašymą būti įtrauktam į akredituotą duomenų bazę.


KO REIKIA AKREDITACIJAI?


1. Įstoti į Nacionalinę raktininkų asociaciją.

2. Pateikti paraiška.

3. Pateikti  dokumentus patvirtinančius 2 metų darbo patirtį

4. Pateikti kriminalinių išrašų biuro pažymą

5. Išlaikyti kompetencijos egzaminą

6. Sutikti su taisyklėmis ir standartais


     
Kuo daugiau raktininkų užsiregistruos šiame projekte, tuo lengviau mums bus parodyti gamintojams, kad mes visi esame viena grupė, su kuria jie gali drąsiai dirbti.


DAŽNIAUSI  KLAUSIMAI  IR  ATSAKYMAI


Ar yra nustatytas prisijungimo prie duomenų bazės mokestis?


       Mes apskaičiavome, kad toks mokestis galėtų būti apie 150 Euro, tačiau jis gali būti keičiamas (mažesnis arba didesnis).

Dėl mokesčio nesutarta, kadangi yra keletas nežinomų faktorių. Mes nežinome kol kas logistikos, nes nežinome susidomėjimo lygio iš visų Europoje dirbančių raktininkų pusės. Dar niekada Europoje nebuvo mėginta sukurti tokios sistemos, to nedarė jokia Europos organizacija, todėl prašome prisijungti ir tikėti sėkme.


Kokia man iš to nauda
?


      Tai nauja sritis raktininkams ir gaunama nauda būnant akredituotoje duomenų bazėje galėtų būti:

  • Tai bus būdas parodyti klientui, kad esate garbinga ir patikima bendrovė, su kuria galima drąsiai dirbti.


Tai vertinga reklama JŪSŲ verslui .Jei transporto priemonių gamintojai, policija, draudimo kompanijos ir t.t. pakankamai Jumis pasitikės ir suteiks priėjimą prie slaptos informacijos, tai tikrai pakels Jus kliento akyse.

  • Tai leis Jums tobulėti transporto priemonių raktų, signalizacijos pultelių ir kitose raktų, pultelių, visrakčių technologijų srityse, kurias gamintojai pristatys ateityje.

Šiuo metu turite palaikyti gamintojus priėjimu prie informacijos ir įrengimais, kurių reikės, siekiant pateikti Jums visada naujausią informaciją, kai prasidės  dialogas su gamintojais, tikimasi, kad mes kartu labai greitai judėsime pirmyn.

  • Būdas susigrąžinti dalį prarasto pelno, kai transporto priemonės raktą sunku padaryti ir programuoti. 


Net jei tik norite pasidaryti papildomą raktą. Su priėjimu prie informacijos ir sutinkant su taisyklėmis lengvai tai padarysite, Jums nereikės tapti transporto priemonės specialistu.

  • Verslo galimybės motorinių priemonių prekyboje, su techninės pagalbos įmonėmis, transporto priemonių gamintojais ir visuomene, kurie ieškos akredituotų raktininkų, norėdami gauti profesionalias paslaugas.


     Jau diskutuojama su didelėmis transporto priemonių techninio aptarnavimo įmonėmis (JK) apie kvietimą akredituotų raktininkų atlikti specializuotų paslaugų, susijusių su automobilių spynomis. Bus sukurtos galimybės dirbti su kitomis verslo bendrovėmis Europoje, kurios priims ir supras akredituotų raktininkų lankstumą ir profesionalumą; ar tai būtų tinkama Jūsų bendrovei?

      
      Bet aš jau darau ir programuoju raktus, kodėl man reikia prisijungti prie      akredituotos duomenų bazės, man nereikia Jūsų pagalbos?


  
Galbūt Jums nereikia pagalbos dabar, tačiau kas bus, kai ir vėl pasikeis technologijos? Technologijos lengvai keičiamos transporto priemonių gamintojams, bet labai sunku su jomis suspėti.


     Juk daug lengviau būtų, jei Jums padėtų gamintojas? Jūs turėtumėte priėjimą prie informacijos apie  naujas technologijas ir apsaugos priemones transportui.

Šiuo projektu mes tikimės, kad automobilių spynų meistrai taps dar vertingesniu turtu, ypatingai motorinių priemonių verslui, ir apskritai, Europos visuomenei susijusiai su transportu. Sugrąžinsime paslaugos pagrindus į  raktų/ pultelių/ visrakčių/ biometrikų ar kitų naujų technologijų, kurios gali būti naudojamos ateityje, gamybą.

Ir paskutinis..

      Iš visų padarytų dalykų, kuriuos man teko matyti, ir kurie iš tikrųjų buvo padaryti ir užbaigti raktininkų asociacijų per pastaruosius 30 ir daugiau metų, kiek aš esu šiame versle, kaip dirbantis spynų meistras, ŠIS   projektas, aš tikiu, turi galios nustatyti naujus standartus kiekvienam paprastam raktininkui Europoje.


      Jau daug nuveikta ties šiuo projektu (jau 2 metai) ir be jokios abejonės dar labai daug reikia nuveikti, bet mes nenorime, kad šis projektas merdėtų ar stovėtų vietoje dėl Jūsų – raktininkų– palaikymo trūkumo. Bet taip atsitiks tik, jei mes atidėsime į šalį visus asmeninius nuogąstavimus ir dirbsime kartu, nuoširdžiai ir susivienysime, kaip komanda. 

Tad, parodykime, ką mes galime padaryti, kai veikiame VISI kartu.


Pagarbiai,


VSDG atstovas Tim Hart


LRA prezidentas Jaroslav Chont

 
http://www.asociacija.lt, Registruoti įmonę
Copyright © 2006-2008 www.avarine.lt
pagaminta rankomis